reklam alanı 728x90
05 Haziran 2020 Cuma
Anasayfa > GÜNDEM > CEVAP VE DÜZELTME METNİ

CEVAP VE DÜZELTME METNİ

21.09.2019 11:29 12 14 16 18 yazdır
CEVAP VE DÜZELTME METNİ
CEVAP VE DÜZELTME METNİ

16.09.2019 tarihinde www.kocarlihaber.com.tr adlı internet haber sitesinde "Hayrat Çeşmeleri Suya Hasret Kaldı"  başlığı altında bir haber yayınlanmıştır.


Haberde Büyükşehir Belediyesi ücretsiz su vermediği için hayrat çeşmelerinin susuzluğuna çare olunamadığı belirtilmiştir. Söz konusu haberde bilinçli bir şekilde halkı yanıltmaya yönelik ifadeler kullanılmıştır. Ancak hayrat çeşmelerine de su hizmeti verilebilmesi için hayrat sahibi tarafından abonelik tesis edilmesi gerekmektedir. Dolayısıyla abonelik yapılması halinde söz konusu çeşmelere su hizmeti verilebilecektir.


Bu çerçevede yeterli araştırma yapılmadan hazırlanan söz konusu haber nedeniyle siz değerli kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve kasıtlı bir şekilde oluşturulmak istenilen bilgi kirliliğini önlemek amacıyla bu açıklamayı hazırlama ihtiyacı duyduğumuzu belirtmek isteriz.

Tüm kamuoyuna saygı ile sunarız.

ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri