reklam alanı 728x90
09 Ağustos 2020 Pazar
Anasayfa > GÜNDEM > AK Parti İlçe Başkanı Arslan Büyükşehir’e Sert Çıktı

AK Parti İlçe Başkanı Arslan Büyükşehir’e Sert Çıktı

17.01.2020 14:21 12 14 16 18 yazdır
“Hak Yiyip Gak Diyenler” AK Parti İlçe Başkanı Arslan Büyükşehir’e Sert Çıktı
AK Parti İlçe Başkanı Arslan Büyükşehir’e Sert Çıktı


AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan, Koçarlı’da yaşanan pankart olayı ile ilgili açıklamalarda bulundu.


Açıklamalarında sözünün “Hak yiyip 'gak' diyenlere” olduğunu söyleyen AK Parti İlçe Başkanı Arslan “Allah herkese önce vicdan rahatlığı, sonra da akıl versin” diyerek Aydın Büyükşehir Belediyesine gönderme yaptı.


NE SÖYLEDİYSEK HEPSİ ÇIKTI


“Seçim sırasında meydanlarda ne söylediysek hepsi çıktı” diyerek söylediklerinin ve sözlerinin arkasında olduklarının altını çizen Başkan Arslan “Neredeyse tüm mitinglerimizde Büyükşehir’in yaptık diye dağıttığı broşürlerin gerçeği yansıtmadığını hep dile getirdik. Millet bu dediklerimizi ölçüp tarttı, inandı ve bize güvendi. Gördüler ki bunlar Büyükşehir’in hep abartılı rakamları. Ve 15 yıllık CHP belediyeciliğine son verip AK Belediye-Nedim Kaplan dediler.  Ne demiştik ? Bunlar Koçarlı’nın mallarını satıyorlar demiştik. Ve gördük ki 15 milyon civarı borç yapmışlar ve bir o kadar da Koçarlı’nın malını mülkünü satmışlar. Koçarlı’nın öz mallarının Büyükşehir’e devri için aldıkları saçma sapan Meclis kararları iptal edilince küplere bindiler. Gözlerine İntikam bürümüşçesine seçimden hemen sonra Büyükşehir belediyesi Koçarlı’ya tahsis ettiği araçları geri çağırdı. Olsun varsın Belediye Bakanımız Nedim KAPLAN’ın ve AK Parti İlçe teşkilatımızın gayretleri ile belediyemize 5 tane kamyon, 1 tane otobüs, ve 5 tanede otomobil  kazandırdık. Cumhur ittifakı hükümetimiz sağolsun” dedi.


HER ŞEYE ALIŞACAKLAR


AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan, CHP’lileri kastederek, “Karşılarında kendi parti belediye başkanları gibi el pençe duran bir Başkan olmadı, olmayacak ! Alışacaklar ! Bu halk AK Parti’ye ve Nedim Kaplan’a bu sebeple tarihi farkla seçim kazandırmıştır. Doğrudan asla geri adım atmadık, atmayacağız” şeklinde konuştu.


CADDELERE HİZMET GETİRİN


Pankart olayında Koçarlı Belediyesin astığı pankartları Büyükşehir yetkililerinin her yerden söktüğünü ve Büyükşehir Belediyesine soru yönettiğini ifade eden Arslan “Büyükşehir Belediyesi Koçarlı belediyesinin astığı pankartları sökerken şunu sormak geçiyor insanın içinden. Bizim yetki alanımız, bizim sorumluluğumuzda dediğiniz caddelere hizmet getirmekte sizin sorumluluğunuzda biliyorsunuz değil mi ? Yetkiniz aklınıza sadece pankart sökerken mi geliyor. Mesela o caddelerden geçecek kanalizasyon gibi olmazsa olmaz projeleri yapmak sizin yetkinizde değil mi ? Niye öfkeliler ? Şimdi bazı gerçekler yüzlerine vurulunca tabi ki hoşlarına gitmiyor. Geçmiş dönemlere ait bazı belge ve bilgiler peyder pey belediyemizce kamuoyu ile paylaşılıyor ve onlar bu gerçeklerin ortaya çıkmasından baya rahatsızlar. Zaman gösterecek daha detaylı neler var hep birlikte göreceğiz.  Milyonlar harcadık diyorlar. Hizmet varsa niye bu vatandaş görmüyor. Pankartta yazmakla insanlar buna inanır mı sanıyorsunuz” diye konuşarak Büyükşehir belediyesine sert çıktı.


FIKRAYLA ATIFTA BULUNDU


AK Parti Koçarlı İlçe Başkanı İlyas Arslan ayrıca açıklamasında yazdığı bir fıkrayla Büyükşehir belediyesine gönderme yaptı.


İşte o fıkra, “Hani bir fıkra var ya ; Nasrettin Hoca eve kıyma almış. Hanımına demiş ki akşama köfte yapta yiyelim. Hoca camiye gidince hanımı da arkadaşlarıyla kıymayı güzelce pişirip yemiş. Akşam eve gelince sormuş Hoca “ Hanım köfte nerde ?” Arkadaşlarıyla kıymayı yiyen Hoca’nın hanımı da korkusundan “ kedi yedi hoca efendi “ demiş. Hoca kızmış tabi, getir gel kediyi demiş. Hanımı kediyi Getirmiş ve hoca şöyle bir kediye bakmış. Kedi incecik, zayıf ve cılız birşey. Hoca dönmüş hanımına. Hanım hanım, kedi buysa kıyma nerede, kıyma buysa kedi nerede ? demiş. Velhasıl bizde soruyoruz; Pankartta yazdığınız gibi o kadar para harcadıysanız “HİZMET” nerede”
ihh 468x60
Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.
Kategorinin Diğer Haberleri